1998 yılında, pamuk ve soğan yetiştiriciliğinden elde ettikleriyle ticari faaliyetine gübre ve yem bayilikleri kurarak başlayan firmamız, bölgesindeki en büyük tonajlarda tarım ürünü satış hacmi oluşturarak ticari faaliyetinde de kendisini kanıtlamıştır.

Ticari hayatını tarım sektörüyle sürdüren firmamız, adım adım yatırımlar yaparak gıda taşımacılığı girişiminde bulunmuştur. Yurtiçi pastörize taşımacılığına başladığı sektörde kendisini kanıtlamış ve yurtdışı gıda taşımacılığına da imza atmıştır. 50 araçlık soğutma filosuyla Avrupa'nın her yerine taşımacılık yapmaktadır. Sektörde bir marka olma yolunda faaliyet göstermektedir.

Firmamız, bölgesinin en iyi hizmeti hakettiğini düşünerek, lider markalardan oluşan bayilikler alarak akaryakıt sektörüne de adım atmıştır. 10 yılı aşkın süredir aynı lider markalarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yatırım yapmaktan tereddüt duymayan, ticari ahlak bilinciyle tamamladığı 22 yılını, gelecek nesillere taşımayı hedefleyen firmamız, günümüzde 2.000 dönüm arazi üzerinde tarımsal ürün yetiştiriciliği faaliyetiyle tarım sektöründe, en düşüğü 2018 model 40 araçlık soğutuculu, kapalı kasa filosuyla yurtiçi ve yurtdışı nakliyesi faaliyetiyle lojistik sektöründe, 10 yılı aşkın süredir aynı bayiliklerle devam eden akaryakıt istasyonu faaliyetiyle akaryakıt sektöründe faaliyet göstermektedir.

Opet logo
Tursunlar İnşaat